دوره ترمیک بزرگسالان

 

دوره بزرگسالان

 

در موسسه زبان صبـا، برای دوره بزرگسالان مجموعه کتاب هایFour Corners  و World Class  تدریس می گردد. دوره های بزرگسالان از هفده سطح، به شرح زیر تشکیل شده است:

.هر ترم شامل 21 می باشد


Levels

FB

Beginner 1

Beginner 2

Beginner 3

Elementary 1

Elementary 2

Elementary 3

Low-Intermediate 1

Low-Intermediate 2

Low-Intermediate 3

Intermediate 1

Intermediate 2

Intermediate 3

Upper-Intermediate 1

Upper-Intermediate 2

Advanced 1

Advanced 2

 
معرفی مجموعه های
Four Corners و World Class

 

مجموعه Four Corners

Four Corners یک دوره ی کاملا جدید آموزش زبان انگلیسی است که چارچوب برآمدهای قابل سنجش یادگیری را با یک رویکرد آزموده شده ارتباطی، ترکیب کرده است. این مجموعه، یک دوره جامع آموزش زبان انگلیسی است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالانی که می خواهند از انگلیسی جهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره شان استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. این مجموعه روش تدریس موفق و کارآمد ارتباطی را با رویکرد عملی نتیجه گرا با هم ادغام کرده است. هر بخش از Four Corners شامل ارائه ای بسیار واضح و سلیس واژگان، برنامه آموزشی کامل دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده می باشد. البته تاکید ویژه Four Corners در آموزش فراگیران به شکلی است که بتوانند با اعتماد به نفس کافی و به صورت کاملا روان به زبان انگلیسی صحبت کنند. تمرین های صحبت کردن که آخر هر درس آمده اند، زبان آموزان را قادر می سازند تا نتایج فرایند یادگیری خود را مشاهده و پیشرفت خود را رصد کنند.

مجموعه World Class

مجموعه World Class توسط مرکز آموزش National geographic براي زبان آموزان سطح بالاي متوسط و پيشرفته ارائه شده است. اين مجموعه شامل مطالب مرتبط با جغرافياي ملي، تصاوير و فيلم هاي گوناگون جهت پيشرفت زبان آموزان در دنياي واقعي ارتباطات مي باشد. از ویژگی های این مجموعه می توان به افزایش دانش و اطلاعات زبان آموزان از وقايع جهان توسط تصاوير خيره کننده، متن ها و فيلم هاي شگفت انگیز اشاره کرد.

دی ان ان evoq